Vana-Võromaa kultuurikoja galerii on täitunud kevadiselt nooruslike ja erksate ideelahendustega.

Tartu Kõrgema Kunstikooli mööbli- ja  PROJekt_plakat_veebtekstiilieriala tudengid tõid Võru vaatajani valiku koolis valminud  erialadevahelisi koostööprojekte, kaitstud lõputöid ja kursusetöödena valminud prototüüpe. Näitusevalikus leidub ka kaasaegse tekstiilikunsti projektides valminud töid.
Mitmed prototüübid on tänaseks jõudnud juba väikeseeriatoodanguni, kuid leidub ka unikaaltooteid, mis ootavad veel oma võimalust. Väljapanekus leidub nii praktilise kasutusväärtusega disainilahendusi kui ideeprojekte, näituseruumis loodud kooslused pakuvad ideid ruumilahendusteks. Terviklahendusena tutvustatakse kahe osakonna koostööprojekti RE-studio, milles osalenud üliõpilased otsisid jätkusuutlikke lahendusi sisekujunduses ja tõid fookusesse ressursside kasutamise teema üldisemalt.
Seni kui looduses annab veel kevadet oodata tulge ja saage osa erksast ja nooruslikust loomerõõmust! Kindlasti pakub näitus tuge neile noortele, kes soovivad oma haridusteed jätkata kunsti valdkonnas ja on toeks ka neile, kes alles kahtlevad oma koolitee jätkamise valikutes!

Näitus jääb avatuks 24. aprillini!

 


Liitu uudiskirjaga

Iga kuu ilmuv Vana-Võromaa muuseumide uudiskiri.

  Soovin saada uudiskirja aadressile:

  Lisainfo ja ilmunud uudiskirjad.

  Uudiste arhiiv

  Vaata ka

  Vana-Võromaa muuseumid
  Võru Instituudi uudiskiri banner
  Vana Võrumaa muuseumid

  Videotutvustused

  Vana-Võromaa Kultuurikoda